مشاوره خانواده چیست؟
مشاوره خانواده همان طور که از اسمش پیداست نوعی از مشاوره است که کل خانواده را در بر می گیرد. مشاوره خانواده وقتی مورد نیاز است که مشکلی کل خانوداه را گرفتار کرده باشد و یا اینکه فردی از خانوده در سختی گیر افتاده باشد که کل خانواده را در گیر کرده است.
یک مشاور خانواده خوب روی روابط اعضای خانواده با یکدیگر کار می کند و سعی در بهبود آن دارد ، مانند رابطه زن و شوهر و یا رابطه والدین با فرزندان.
گاهی اوقات خانواده ها تحت تأثیر برخی اتفاقات یا تغییرات قرار می گیرند مانند : از دست دادن یکی از اعضای خانواده ، طلاق ، یا از دست دادن شغل – و ممکن است نیاز به زمان زیادی برای مقابله با اتفاقات رخ داده باشد.
در این مواقع یک مشاوره خانواده خوب می تواند به کمک شما بیاید تا سریع تر و بهتر خود و خانواده خود را با شرایط جدید وفق دهید.

مزایای مشاوره خانواده تلفنی :

۱- مشاوره راحت تر
مطالعات جدید نشان می دهد که مشاوره خانوداه تلفنی نیز همانند مشاوره حضوری موثر است. این پژوهش، در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ در مجله PLOS ONE منتشر شده است. همچنین در برخی مواقع مشاوره خانوداه تلفنی بهتر از مشاوره حضوری است ، چرا که برخی افراد کم رو و خجالتی بوده و در مشاوره حضوری نمی توانند راحت حرف دلشان را بگویند و یا اینکه سوالات و مشکلات جدی خود را در زندگی زناشویی مطرح کنند.

۲- هزینه کمتر برای مشاوره

هزینه مشاوره حضوری در تهران و شهرهای دیگر انقدر بالاست که گاهی خانواده ها را از مراجعه به مشاوره خانوده با وجود نیاز شدید منصرف می کند. در این موارد مشاوره تلفنی می تواند گزینه مناسبی باشد چرا که به ازای هر جلسه مشاوره تلفنی حداقل ۳۰ درصد هزینه کمتری را به نسبت مشاوره حضوری خواهید داشت و ضمن اینکه هزینه رفت و آمد را هم ندارید.

۳- دسترسی سریع به مشاوره خانوداه

در هر جای کشور که باشید و در هر زمانی از روز مشاوره خانواده تلفنی با بهره گیری از کادری مجرب از بهترین روانشناسان متخصص در زمینه مشکلات خانوداگی به کمک شما خواهد آمد. این نوع از مشاوره در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و نیازی به گرفتن وقت قبلی و نشستن در نوبت را ندارد.

خدمات مشاوره خانواده ارائه شده در موسسه عصر امید زندگی:

مشاوره اختلافات خانوادگی
مشاوره دوستی های دختر و پسر
مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره دوران عقد و نامزدی
مشاوره زناشویی
مشاوره زندگی مشترک
مشاوره قبل و بعد طلاق
مشاوره زوج درمانی
مشاوره رابطه جنسی
مشاوره خیانت همسر

021-77911005
09104560830

نارمک خ ۴۶ متری شرقی روبروی بیمارستان انصاری ساختمان ۳۸۴ واحد

021-77911005
09104560830

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده